Black Friday-plan

#Y1NATION Black Friday

Je kent de oefening inmiddels. Zorg dat je voorbereid bent en handel snel.
Hier zijn die allerbelangrijkste details:


 • De Black Friday-uitverkoop voor kleding begint op donderdag 17 november om 18.00 uur GMT

 • Beperkte oplage £ 109,99 Prototype-sticks starten op donderdag 24 november om 18.00 uur CET!
 • De voorraad raakt extreem snel op, dus het is tijd om je voor te bereiden.

  Voor vroege toegang, meld je aan voor onze Whatsapp:

  Voeg Y1 Hockey toe aan je contacten: +44 7552 020346

  Stuur ons een bericht ' BF22 ' en je wordt toegevoegd aan de lijst met vroege toegang

  Krijg hier VROEGE TOEGANG .

  📳 We sturen je een bericht met geheime links en e xclusieve kortingscodes.

  Kledingverkoop:

  Ontvang een gigantische 50% korting op ALLE kleding op 17 november om 19.00 uur CET!

  Dit is een geweldige kans om kleding met hoge kortingen te bemachtigen.

  Prototype-sticks:

  Black Friday-prototypesticks kosten £ 109,99 en worden op donderdag 24 november om 18.00 uur CET uitgebracht.

  Wil je lid worden van de #Y1NATION en de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van Y1-stickinnovatie en -ontwerp in handen krijgen?

  Bij Y1 willen we dat onze loyale gemeenschap degenen is die ons helpen met productontwikkeling en testen. Dit is je kans om een ​​exclusieve sticktester te worden. De prototypesticks zullen ons helpen bij het bepalen van ons 23/24 hockeyassortiment.

  Na uw aankoop ontvangt u een feedbackformulier en wordt u gevraagd ons uw eerlijke mening te geven over de prestaties van het product.

  Als onderdeel van een Y1-sticktester krijg je onze 'stick van de toekomst' voor een geweldige prijs van slechts £ 109,99.


  Algemene voorwaarden: Aangezien dit een prototype stick is, zijn er geen terugbetalingen of uitwisselingen mogelijk. Er is altijd een risico aan verbonden, omdat dit de allereerste productie is van deze nieuwe stickontwikkeling. Op deze stick is geen andere korting van toepassing. De enige informatie die we zullen verstrekken is de lengte, de maat van de boog en de plaatsing van de boog. Op deze manier is al je feedback eerlijk en onbevooroordeeld.

  Veelgestelde vragen

  MET WIE KAN IK CONTACT OPNEMEN ALS IK HULP NODIG HEB MET MIJN BESTELLING?

  We begrijpen volledig dat er technische problemen en vragen kunnen zijn bij het plaatsen van een bestelling. Onze toegewijde klantenservice zal er alles aan doen om contact met u op te nemen met zoveel mogelijk ondersteuning en begeleiding, maar houd rekening met vertragingen in de antwoorden.

  Contactpersoon: klantenservice@y1sport.com

  Zorg ervoor dat u zoveel mogelijk informatie over uw vraag in uw eerste bericht opneemt, zodat ons team u zo snel mogelijk kan helpen het probleem op te lossen.

  IK HEB EEN FOUT GEMAAKT IN MIJN BESTELLING; KAN IK HET WIJZIGEN?

  Nee. Zodra een bestelling is geplaatst, kunnen we geen wijzigingen meer aanbrengen. Dit omvat bestelgegevens zoals het wijzigen van maten of kleuren, het toevoegen van producten of het wijzigen van uw verzendadres of verzendmethode.

  WANNEER ONTVANG IK MIJN BESTELLING?

  We zullen je bestelling zo snel mogelijk verzenden als ons team kan. U ontvangt een e-mailmelding van uw trackingnummer zodra het aan uw bestelling is toegewezen ( Opmerking: dit betekent niet dat het gegarandeerd door de koerier van die middag wordt opgehaald; het kan dus zijn dat uw bestelling de volgende werkdag wordt verzonden).

  Houd rekening met extra tijd voor leveringen tijdens de drukste periode van het jaar en begrijp dat de levertijden kunnen worden verlengd.

  -------

  Er komen spannende dingen aan, tot dan!

  Vergeet je hier niet aan te melden voor Early Access.